Apie mus

Apie mus

„VDV odontologijos klinika“ – esame patyrusių odontologų šeima, padedanti susigrąžinti gyvenimo kokybę bei šypsotis plačiai!

Kodėl verta pasirinkti mus?

Susidūrus su tam tikromis dantų sveikatos problemomis ir nusprendus pasitikėti „VDV odontologijos klinika“ – nenusivilsite, kadangi jau nuo pirmojo susitikimo Jus pasitiks maloniai bendraujantys specialistai, siekiantys suteikti pačią geriausią gydymo kokybę. Tai profesionalai, nuolat tobulinantys savo žinias įvairiuose kursuose bei seminaruose, kuriuose įgautos žinios pritaikomos kasdieniame darbe. Be to, pačioje klinikoje esanti dantų technikų laboratorija leidžia taupyti laiką, prireikia kur kas mažiau vizitų, o tai reiškia, kad pacientai savo sveikomis šypsenomis gali džiaugtis greičiau.

Funkcionalumas ir estetika

Sutelkdami specialistų profesionalumą bei pažangiausias technologijas į vieną, kuriame pacientų svajonių šypsenas – užtikriname ne tik dantų sveikatą, bet ir funkcionalumą, grožį. Tai padeda siekti geresnės gyvenimo kokybės, pasitikėjimo savimi.

Greitas ir kokybiškas rezultatas

Atlikdami gydymą, norimus rezultatus pasiekiame itin greitai ir kokybiškai, kadangi viską turime po vienu stogu: savo srities profesionalus, pažangią įrangą bei dantų technikų laboratoriją.

Nuoširdus rūpestis pacientais

Esame odontologų šeima Jūsų šeimai, todėl siekiame, kad jau nuo pirmojo vizito jaustumėtės komfortiškai, gautumėte visą reikiamą informaciją bei gydymą, padedantį pasiekti džiuginančius rezultatus.

Individualus požiūris

Kiekvieną gydymą pirmiausiai pradedame nuo pirminės konsultacijos, kurios metu įvertiname bendrą burnos ertmės būklę, išklausome paciento lūkesčius bei pateikiame patį geriausią sprendimo būdą, atsižvelgiant į individualią situaciją.

Ateik ir mes tavo veidą papuošime šypsena!

Mūsų siekis, kad jūs jaustumėtės patenkinti mūsų atliktu darbu bei gautu rezultatu, kad apie savo patirtį papasakotumėte draugams, rekomenduotumėte mus kaip šaunią odontologijos kliniką tiek savo šeimos nariams, tiek ir draugams, žinant, kad jie bus puikiai aptarnauti bei gaus geriausią dantų gydymą ir priežiūrą.

Mūsų atliekamos paslaugos

Siekdami užtikrinti visapusę pacientų šypsenos sveikatą bei grožį, mūsų klinikoje teikiame platų įvairių odontologinių paslaugų spektrą.

VDV klinika

Jūsų šypsena turi švytėti

Sveika ir estetiška šypsena – kelias geresnės gyvenimo kokybės link: kurkime ją drauge.

VDVklinika atsiliepimai

Atsiliepimai

Geriausias mūsų darbo įvertinimas – tai nuoširdūs pacientų atsiliepimai, leidžiantys tobulėti.