Sveikatos draudimas

Sveikatos draudimas

Kviečiame pasinaudoti galimybe už mūsų klinikoje suteiktas paslaugas atsiskaityti pigiau – sveikatos draudimo lėšomis.

Esame sudarę sutartis su visomis draudimo bendrovėmis. Turint sveikatos draudimą vienoje iš jų, galite už paslaugas mūsų klinikoje atsiskaityti draudimo lėšomis. Sąlygos, kokia suma gali būti panaudojama paslaugoms apmokėti, priklauso nuo draudimo poliso. Privatų sveikatos draudimą turintiems pacientams atvykus į kliniką, reikia pateikti asmens dokumentą ir draudimo knygelę arba kortelę.

Svarbu žinoti!

Siekiant išvengti įvairių nesklandumų ir taupyti vienas kito laiką, pasiteiraukite savo draudimo bendrovės specialistų, ar Jums reikalingos paslaugos pagal sudarytą sutartį bus apmokėtos. Jeigu tam tikroms procedūroms kompensacija nebus suteikta, už jas turėsite susimokėti patys. „VDV klinika“ nėra atsakinga už draudimo bendrovių sprendimus neapmokėti suteikiamų paslaugų.

D. U. K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie sveikatos draudimą:

Ar kompensuojamos visos paslaugos?

Priklausomai nuo sveikatos draudimo bendrovės, su kuria esate sudarę sutartį, gali būti kompensuojamos visos paslaugos arba tam tikra jų dalis. Tokiu atveju likusią sumą reikės sumokėti patiems.

Ar išrašote sąskaitą faktūrą?

Taip, sąskaitą faktūrą išrašome.

Kaip vyksta atsiskaitymas sveikatos draudimo lėšomis?

Atlikus procedūrą (-as), lėšos nuskaitomos tiesiai iš sveikatos draudimo bendrovės sąskaitos, atskirai patiems nereikia mokėti.

Kokius dokumentus reikia turėti norint atsiskaityti sveikatos draudimu?

Norėdami pasinaudoti sveikatos draudimo kompensacija, turėkite su savimi asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir draudimo kortelę.