Visų dantų atkūrimas – All-on-4

Visų dantų atkūrimas – All-on-4

„All on X“ (visi žandikaulio dantys ant implantų) – bedančio žandikaulio atstatymas fiksuojant protezą ant keturių ar daugiau implantų.

Viena iš didžiausių problemų senyvo amžiaus pacientams yra dantų netekimas. Tokiu atveju dažniausiai yra siūlomi išimami dantų protezai – plokštelės, tačiau jos sukelia įvairiausių nepatogumų valgant, kalbant. Taip pat šie protezai sunkiai laikosi, kramtymo funkciją atstato tik dalinai, nuspaudžia minkštuosius audinius ir nestabdo žandikaulio nykimo. 

Šiuo metu pažangiausios technologijos, taikomos apatiniam žandikauliui „All-on-4“ (Visi ant 4) ir viršutiniam žandikauliui „Maxilla for all“ (Viršutinis žandikaulis visiems), leidžia ne tik efektyviai, bet ir greitai pacientui atkurti kramtymo funkciją bei estetiką. Šiais metodais pagal paciento kaulo būklę parenkamas reikalingas implantų skaičius, vienos procedūros metu pašalinami likę dantys, įsriegiami implantai, pakoreguojamas kaulo kontūras ir nuimami atspaudai. Savaitės bėgyje pacientui prifiksuojamas laikinas viso žandikaulio dantų protezas.

Procedūros eiga

01

Konsultacija ir tyrimas. Prieš pradedant bet kokią dantų implantacijos procedūrą, svarbu atvykti į konsultaciją, kurios metu gydytojas įvertins jūsų burnos būklę, įskaitant žandikaulio tankį ir kaulo kokybę. Jis taip pat išklausys jūsų pageidavimus ir atsakys į klausimus, susijusius su procedūra, bei paskirs reikalingus papildomus tyrimus.

02

Procedūrą rekomenduojama atlikti taikant sedacijoją ar bendrinę nejautroją dėl didelės procedūros apimties ir lengvesnio bei sklandesnio pooperacinio laikotarpio.

03

Pašalinami dantys.

04

Atliekama kaulo korekcija.

05

Įsriegiami implantai.

06

Esant poreikiui naudojami kaulo pakaitalai.

07

Užsukamos multi unit protezavimo detalės.

08

Nuimami atspaudai.

09

Savaitės bėgyje fiksuojamas laikinas protezas.

Atkurkite viso žandikaulio dantis sutaupydami net 1000 Eur!

Atkurkite viso žandikaulio dantis sutaupydami net 1000 Eur!

Į šio pasiūlymo kainą įeina nemokama gyd. odontologo konsultacija, 4 „Straumann“ grupės implantai, protezavimo detalės, laikinas protezas, atspaudų nuėmimas ir, prireikus, dantų šalinimas.

Image

Sena kaina

4499 €

Nauja kaina

3499 €

Visų dantų atkūrimo kainos

Visi dantys ant 4 implantų (4 implantai ir laikinas protezas)
4499 €
Visi dantys ant 4 implantų nuolatinis protezas (titano sija ir akriliniai dantys)
3499 €
Visi dantys ant 4 implantų nuolatinis protezas (titano sija ir cirkonio dantys)
4999 €

D.U.K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie paslaugą

Kuo „All on 4“ dantų implantacijos būdas išsiskiria iš kitų?

„All on 4“ – tai vienas iš populiariausių visų prarastų dantų atkūrimo būdų, į žandikaulį sriegiant 4 šaknis atstojančius implantus. Pasirinkus šį metodą užtikrinama šypsenos estetika, natūralumas bei ilgalaikiai rezultatai.

Ką reikėtų žinoti prieš operaciją?

Prieš implantaciją reikėtų atlikti profesionalią burnos higieną, sočiai pavalgyti, bent savaitę iki procedūros vengti rūkymo, išgerti nuskausminamuosius vaistus arba antibiotikus (jeigu taip patarė gydytojas), moterims – vengti didelio kiekio makiažo.

Ar toks dantų atkūrimo būdas yra saugus?

Kadangi šiuolaikiniai dantų implantai yra gaminami iš biologiškai su žmogaus organizmu suderinamų medžiagų, ši procedūra yra visiškai saugi. Taip pat siekiant maksimalaus komforto pacientui, taikomas vietinis nuskausminimas, kurio dėka operacijos metu nėra jaučiamas joks diskomfortas.

VDV klinika

Jūsų šypsena turi švytėti

Svajonių šypsenos link ženkite drąsiai su profesionalų komanda – susitikime konsultacijoje!