Dantų implantacija

Dantų implantacija

Implantacija – tai dirbtinės šaknies, pagamintos iš titano, įsriegimas prarastų dantų vietoje.

Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas, gaminamas iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio), primenantis nedidelį varžtelį. Protezuojant prie jo tvirtinamas danties vainikėlis. Dantų implantacija yra efektyvus ir ilgalaikis sprendimas prarastų dantų problemai išspręsti. Procedūra, atliekama profesionalių specialistų, užtikrina ne tik  Jūsų burnos sveikatą ir estetiką, tačiau pagerina gyvenimo kokybę.

Procedūros eiga

Dantų implantacija yra procedūra, skirta pakeisti prarastą arba nebegydomą dantį implantu, įsriegiamu į žandikaulį. Implantacija yra efektyvus būdas atstatyti prarastus dantis ir grąžinti pacientui dantų funkcionalumą bei estetiką.

01

Konsultacija ir tyrimas. Prieš pradedant bet kokią dantų implantacijos procedūrą, svarbu atvykti į konsultaciją. Vizito metu gydytojas įvertins jūsų burnos būklę, įskaitant žandikaulio tankį ir kaulo kokybę. Taip pat išklausys Jūsų pageidavimus ir atsakys į klausimus, susijusius su procedūra, bei paskirs reikalingus papildomus tyrimus.

02

Profesionali burnos higiena ir dantų šalinimas. Ruošiantis implantacijai, gali būti reikalingas paciento dantenų uždegimo gydymas, tinkamų individualios burnos higienos priemonių parinkimas, likusių nebeišgydomų dantų bei dantų šaknų šalinimas. Esant gerai burnos ertmės higienai ir sugydžius likusius dantis, stipriai sumažėja galimų komplikacijų rizika.

03

Implantacija. Šiame etape dažniausiai taikoma vietinė nejautra, o didelę baimę turintiems pacientams procedūra gali būti atliekama sedacijos ar bendrinės nejautros pagalba. Įsriegus implantą, jis, priklausomai nuo situacijos, užsiuvamas arba iš karto užsukama gijimo galvutė.

04

Priežiūra. Po implantacijos pacientas turi laikytis gydytojo nurodymų. Esant nesudėtingai situacijai, protezavimas planuojamas praėjus trims mėnesiams po procedūros.

Vienmomentė implantacija – tai danties šalinimas ir implanto įsriegimas vienos procedūros metu

Vienmomentė implantacija – tai procedūra, dažniausiai taikoma siekiant išvengti itin plonos kaulo sienelės netekimo priekinių dantų srityje. Šoninių dantų grupėje vienmomentės implantacijos galimybė vertinama individualiai pagal danties šaknų poziciją ir galimybę fiksuoti implantą pašalinus dantį.

Kas lemia implantacijos kainą?

Implanto rūšis.

Kaulo kiekis.

Dantenų storis ir būklė. 

Vieną prarastą dantį atkurkite beveik 500 Eur pigiau!

Vieną prarastą dantį atkurkite beveik 500 Eur pigiau!

Pasinaudodami šiuo pasiūlymu, gausite nemokamą gyd. odontologo konsultaciją (pasirinkus gydymą), „Straumann“ grupės implantą, gijimo galvutę, atspaudų nuėmimą, protezavimo detales bei cirkonio vainikėlį.

Image

Sena kaina

1433 €

Nauja kaina

949 €

Indikacijos dantų implantacijai:

  • Vieno ar kelių dantų defektai, kai greta esantys dantys yra visiškai sveiki.
  • Didelės apimties riboti ir neriboti dantų eilių defektai.
  • Sumažėję ar nepakankami savų dantų atraminiai pajėgumai.
  • Bedančiai žandikauliai (blogas pilnų išimamų protezų stabilumas ir fiksacija, padidintas gleivinės jautrumas ir išreikštas pykinimo refleksas, išimamųjų protezų nepriimtinumas pacientui).

Pooperacinė priežiūra

Atlikus procedūrą, pacientui duodama atmintinė, kaip tinkamai prižiūrėti burnos ertmę, paskiriami antibiotikai, taip pat nurodoma, kada reikia pasirodyti apžiūros vizitui (siūlų traukimui po 10 dienų).

Kaip elgtis po dantų implantacijos?

Atsisiųskite atmintinę ir sužinokite, kaip elgtis ir ko tikėtis po dantų implantacijos procedūros.

Dantų implantacijos kainos

Implantacija Straumann (Šveicarija) SLActive Roxolid implantais
759 €
Implantacija Straumann (Šveicarija) SLA Roxolid implantais
669 €
Implantacija JD implantais
599 €
Gijimo galvutės/dengiamojo varžto pritvirtinimas prie implanto
79 €
Kaulo augmentacija implantacijos metu
199-999 €
Minkštųjų audinių augmentacija implantacijos metu
189-349 €
Sinuso pakėlimo operacija
799-999 €

D.U.K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie dantų implantaciją

Ar gali pasireikšti komplikacijos?

100 proc. nuo komplikacijų apsisaugoti nėra įmanoma, tačiau tikimybė vis tiek išlieka nedidelė. Gydytojų praktika rodo, kad daugiausiai problemų sukelia burnos ertmėje besidauginančios bakterijos. Todėl svarbu laikytis pooperacinio periodo nurodymų, užtikrinti nepriekaištingą burnos higieną bei vizitus pas specialistą.

Kiek laiko tarnauja implantai?

Užtikrinus tinkamą burnos ertmės priežiūrą bei lankantis pas specialistus profilaktinei apžiūrai, dantų implantai gali tarnauti ilgus metus ar netgi visą gyvenimą.

Ar implantuoti dantys skiriasi nuo natūralių?

Prarastus dantis atkūrus implantais, Jūsų šypsena atrodys itin natūraliai ir estetiškai.

VDV klinika

Jūsų šypsena turi švytėti

Svajonių šypsenos link ženkite drąsiai su profesionalų komanda – susitikime konsultacijoje!