Dantų tiesinimas nematomomis kapomis

Dantų tiesinimas nematomomis kapomis

Dantų tiesinimas nematomomis kapomis – tai naujoviškas gydymas skaidriomis, kapomis, kurias galima trumpam nuimti.

Kapos gaminamos iš medicininės paskirties skaidraus polimero. Kapų komplektas gaminamas kiekvienam pacientui individualiai, prieš tai nuėmus dantų lankų atspaudus ar pasinaudojant naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis – intraoraliniu skeneriu.

Nešiojant kapas Jūs džiaugsitės plačia šypsena ir galėsite užsiimti įprasta kasdienine veikla, nes aplinkiniams tai mažai pastebima. Gydymo metu jausite mažiau nemalonių pojūčių ir pats gydymas užtruks trumpiau, lyginant su gydymu breketais.

Gydymas paremtas inovatyviais technologiniais sprendimai ir nuolatiniais moksliniais tyrimais. Gydymą tiesinimo kapomis kompiuterinėje sistemoje planuoja profesionalų komanda, sudaryta iš gydytojų ortodontų, dantų technikų, bei programuotojų. Parengiant gydymo planą trimatėje erdvėje galima pamatyti būsimo gydymo etapus ir galutinį šypsenos rezultatą.

Graži šypsena – tai garantuota patraukli išvaizda, pasitikėjimas savimi ir komfortas. Tai nesiejamas su geros kūno sveikatos ženktas bei puiki burnos ir dantų priežiūra. Tinkamai koreguojant dantų padėtį yra sukuriama graži ir taisyklinga šypsena, o taip pat atkuriama viso kūno laikysena bei harmonija.

Atkurkite šypsenos estetiką kartu su dantų tiesinimo kapomis

Atkurkite šypsenos estetiką kartu su dantų tiesinimo kapomis

Pasirinkus ortodontinį gydymą tiesinimo kapomis, gausite nemokamą gyd. odontologo konsultaciją. Jos metu būsite supažindinti su gydymo eiga, trukme ir kaina, o, prireikus, už paslaugą galėsite atsiskaityti dalimis.

Image

D.U.K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie dantų balinimą

Kam galima tiesinti dantis kapomis?

Gydymą kapomis mes rekomenduojame suaugusiems ir vaikams, kuriems jau yra išdygę visi nuolatiniai dantys. Reikėtų pabrėžti, kad kiekviena klinikinė situacija yra įvertinama individualiai ir gydytojo ortodonto pagalba yra nusprendžiama ar galimas dantų padėties koregavimas kapomis.

Kaip reikėtų nešioti kapas?

Tiesinimo kapas reikia keisti kas 7-14 dienų. Nešioti būtina atsakingai, vidutiniškai 22-24 valandas per parą. Išsiimti tiesinimo kapas reikėtų valgant, valantis dantis, ar trumpam laikui, pavyzdžiui einant į svarbų susitikimą.

Kaip turėčiau jas prižIūrėti?

Dantų tiesinimo kapas valyti reikia šaltu vandeniu ir paprastu dantų šepetėliu papildomai panaudojant dantų pastą. Po valgio, prieš dedantis tiesinimo kapą, dantis reikia išvalyti šepetėliu ir tarpdančių siūlu. Tuo metu kai nenešiojate tiesinimo kapos, ji turėtų būti laikoma specialioje dėžutėje, kad nesusiteptų ir nepasimestų.

Kokia tokio gydymo trukmė?

Kiekvienas atvejis individualus, todėl priklausomai nuo klinikinės situacijos, gydymas gali užtrukti nuo 6 mėnesių iki 2,5 metų. Pas gydantį gydytoją reikėtų apsilankyti kas 1-3 mėnesius. Baigus pilną gydymą, skiriama palaikomoji – retencinė kapa, kuri pirmuosius mėnesius nešiojama 22-24 valandas per parą, o vėliau – tik nakties metu.

Kokie galimi nemalonūs pojūčiai?

Pirmosiomis gydymo dienomis gali būti sunkiau kalbėti, tačiau per kelias dienas liežuvis prisitaiko ir kalbama įprastai. Kaskart pakeičiant naują tiesinimo kapą, gali būti jaučiamas nedidelis diskomfortas, kuris per trumpą laiko tarpą praeina.

Ko patariama nedaryti nešiojant tiesinimo kapas?

Nešiojant tiesinimo kapas rekomenduojama nevalgyti ar negerti karštų maisto produktų, nes gali pablogėti jų laikomumas. Rekomenduojama nerūkyti, nes gali pakisti kapos spalva ir ji tapti neskaidri. Nešiojant tiesinimo kapas rekomenduojama nekramtyti kramtomos gumos.

Kaip vyksta gydymas?

Gydytojas įvertina ar Jums yra reikalingas ortodontinis gydymas. Supažindina Jus su galimais gydymo būdais. Mūsų klinika ortodontoniam gydymui pasitelkia partnerius, rinkos lyderius Ordoline. Ortodontas parengia gydymo planą ir toliau prižiūri Jūsų gydymo eigą kartu su gydytoju odontologu.

VDV klinika

Jūsų šypsena turi švytėti

Svajonių šypsenos link ženkite drąsiai su profesionalų komanda – susitikime konsultacijoje!