Kitos chirurginės procedūros

Kitos chirurginės procedūros

Atsižvelgiant į kiekvieno paciento būklę, mūsų klinikoje atliekamos įvairios chirurginės operacijos, kurios yra reikalingos siekiant išvengti galimų komplikacijų ir ruošiantis kitoms procedūroms. Gydytojai, siekdami užtikrinti maksimalų komfortą, taiko vietinį nuskausminimą, todėl vizitas praeina sklandžiai.

Navikai

Veido srityje ir burnos ertmėje gali atsirasti tiek gerybiniai, tiek piktybiniai navikai. Esant gerai ribotiems gerybiniams dariniams – tokiems kaip apgamai, gerybiniai minkštųjų audinių dariniai, žandikaulių cistos, kaulinės išaugos (egzostozės), jie pašalinami ir išsiunčiami histopatologiniam ištyrimui į laboratoriją. Šis metodas taikomas ir tuo atveju, jeigu yra įtarimas, jog burnos ertmėje vystosi piktybinis navikas.

Sinuso pakėlimas

Kai trūksta kaulo viršutinio žandikaulio šoninių dantų srityje, gali būti atliekama sinuso pakėlimo operacija. Procedūros metu ties netektu dantimi padaromas nedidelis langelis į sinuso ertmę, dedamas dirbtinis kaulas ir, esant galimybei, to paties vizito metu įsriegiamas implantas.

Kaulo priauginimas

Ruošiantis dantų implantacijai ir esant nepakankamam kaulo kiekiui, gali būti atliekamas įvairaus sudėtingumo kaulo priauginimas. Jeigu trūkumas yra nedidelis, procedūra gali būti atliekama implantacijos metu taikant vietinę nejautrą. Kitu atveju, planuojant didelės apimties kaulo priauginimą, operaciją rekomenduojama atlikti taikant sedaciją.

Žandikaulių osteonekrozė

Vartojant tam tikrus medikamentus, dalis kaulo tampa negyvybinga ir vystosi kaulo nekrozė. Tokiu atveju, priklausomai nuo pažeidimo dydžio, taikant vietinę/bendrinę nejautrą arba sedaciją, pašalinamas negyvybingas kaulas, o likusios dalies gyvybingumui pagerinti bei pagreitinti gijimui dedamas PFR, galiausiai žaizda susiuvama. Pašalintas kaulas siunčiamas histopatologiniam ištyrimui tam, kad būtų aišku, jog tai nekrozė, o ne piktybinis kaulų navikas.

VDV klinika

Jūsų šypsena turi švytėti

Svajonių šypsenos link ženkite drąsiai su profesionalų komanda – susitikime konsultacijoje!