Anestezija (Sedacija)

Anestezija (Sedacija)

Odontologinės procedūros gali būti atliekamos su sedacija – tai paciento sąmonės slopinimas ir nuraminimas medikamentų pagalba.

Odontologinės procedūros gali būti atliekamos su sedacija – tai paciento sąmonės slopinimas ir nuraminimas medikamentų pagalba. Jos metu pacientas jaučia mieguistą būseną arba miegą, yra atsipalaidavęs ir ramus, nejaučia baimės ir streso. Sedacijos lygį – nuo lengvos iki gilios –  Jums parinks kvalifikuotas mūsų klinikos specialistas, atsižvelgdamas į Jūsų būklę ir numatomos procedūros apimtį.

Sedacija atliekama pacientams, kurie turi didelį baimės ir nerimo jausmą, taip pat ši procedūra rekomenduojama susiduriant su stipriu pykinimu, žiaukčiojimu, springimu. Sedacija yra taikoma ir tuo atveju, kai atliekamos didelės apimties operacijos: tuo tikslu, kad pacientas jaustųsi saugiai ir komfortiškai.

Mūsų klinikoje šiuo metu yra atliekama intraveninė sedacija. Intraveninės anestezijos metu galima pasiekti didesnį maksimalų sedacijos lygį. Į veną įvedamas plonas ir trumpas plastikinis kateteris, per kurį leidžiami vaistai, sukeliantys sedaciją, kurios lygį galima kontroliuoti. Ji pradeda veikti iš karto, procedūros metu sekama širdies veikla ir kvėpavimas. Po intraveninės sedacijos pacientas atsibudęs nieko neprisimena, taip pat specialistai įspėja, kad po procedūros negalima savarankiškai vairuoti automobilio, pacientą turi lydėti prižiūrintis asmuo.

D.U.K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie anesteziją (sedaciją)

Ko negalima daryti po anestezijos?

Praėjus anestezijai, gydytojai nerekomenduoja sėsti prie automobilio vairo.

Kada galima keliauti namo?

Pabudus po anestezijos, keliauti namo galima gydytojui leidus, o pradėti darbus – jau kitą dieną.

Kaip pacientai jaučiasi po anestezijos?

Dažniausiai po anestezijos pacientai nejaučia jokio diskomforto, tačiau kartais pasireiškia pykinimas, galvos svaigimas ir pan.

VDV klinika

Jūsų šypsena turi švytėti

Svajonių šypsenos link ženkite drąsiai su profesionalų komanda – susitikime konsultacijoje!