Implantacija

  • odontologo konsultacija klaipedoje

 

Mūsų klinikoje teikiamos implantacijos paslaugos, implantuojame kokybiškiausius šveicariškus “Straumann” firmos implantus. Apie šiuos implantus bei vykdomą procesą daugiau informacijos galite rasti čia: Straumann puslapis (anglų kalba)

Dantų implantai – vienas naudingiausių ir didžiausių atradimų šiuolaikinėje odontologijoje.  Daugybė žmonių kiekvienais metais sriegia dantų implantus, kad galėtų jaustis tarsi su savais dantimis.

Kas tai yra implantacija? Ar tai  skausminga? Kaip tai atliekama?

Implantacija- tai odontologinė procedūra, kada yra į žandikaulį sriegiamas implantas. Jeigu tai yra paprasta implantacija, kur yra nereikalingas kaulo priauginimas, ar papildomai dantenų pastorinimas, tai yra normali standartinė vietinėj nejautroje atliekama chirurginė mini operacija. Procedūros trukmė priklauso nuo sriegiamų implant skaičiaus, nuo gydytojo profesionalumo, nuo paciento savijautos bei burnos būklės. Skausmo suvokimo ribą kiekvienas žmogus jaučia skirtingai. Šiai procedūrai atlikti pakanka vietinės nejautros. Po procedūros yra rekomenduojama pašaldyti implantuotą vietą.

Pradėjus kalbėtis su gydytoju odontologu apie galimybę implantuotis, nepamirškite paklausti, kokios firmos implantus jis sriegia, kokios yra suteikiamos garantijos, išsiaiškinkite, kokį planuojate po to daryti dantų protezą ant įsriegto implanto. Visada reikia išsiaiškinti, ar pakanka kaulo, ar pakankamas jo storis, kad būtų sėkmingai atlikta dantų implantacija. Tuo tikslu, konsultacijos metu yra atliekama nuodugni apžiūra, padaroma panoraminė rentgeno nuotrauka, esant reikalui ir papildomi tyrimai.

VDV odontologijos klinikoje yra naudojami šveicarų firmos “Straumann” implantai. Straumann yra didžiausias dantų implantų gamintojas Pasaulyje, implantologijos pionieriai, pirmą dantų implantą įsriegę prieš 40 metų. Implantai gaminami Šveicarijoje, vienoje gamykloje laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ši firma skiria labai didelį dėmesį tyrimėjimams, siekia naujovių, jas ištestuoja ir tik po to patiekia vartotojui. Šiandien savo klinikoje siūlome Straumann Roxolid SLA, bei Straumann Roxolid SLActive implantus.

Pirmasis implantas gaminamas iš patentuoto Roxolid lydinio (titanas ir cirkonis), kuris turi geresnį prigyjimą bei yra 30% stipresnis už paprastą titano implantą. Implanto paviršiaus šerpėtumas sukurtas su smėliu ir ėsdintant rūgštimi, todėl implanto prigyjimas pagreitėja 25%. Implanto forma yra cilindrinė, mažiau invazyvi, todėl garantuoja tolygesnį kramtymo jėgų pasiskirstymą ir mažina tikimybę prarasti implantą laikui bėgant.

Antrasis- gaminamas beorėje erdvėje ir parduodamas specialiame skystyje, todėl implanto paviršius nepadengtas oksidu. Įsriegus implantą į kaulą, žmogaus organizmui reikia atlikti tik du darbus- pašalinti negyvą kaulą, kuris atsirado nuo kontakto su implantu sriegimo metu ir titano oksidą nuo implanto paviršiaus. Kadangi Straumann SLAactive implanto paviršius nepadengtas oksidu, žmogaus organizmui darbo sumažėja dvigubai. Jau 14 minutę pradeda formuotis fibrinų tinklas apie implantą, po 3 dienų po implantacijos osteoblastai pradeda formuoti kaulą. Tyrimai rodo, kad gydytojui nekeičiant gydymo metodikos ir dirbant su šiuo implantu komplikacijų kiekis sumažėja 50%, o implanto prigyjimas artėja link 100%. Antra, protezuoti galima po 3-4 savaičių, kai kiti implantai tai leidžia daryti tik po 6-8 savaičių.

Trečia, mūsų klinikoje sriegiamų implantų grupė- gamintojo “Medentika”. Tai aukštos kokybės implantai, pasižymintys visoms implantams būdingoms savybėmis- gera osteointegracija ir ilgaamiškumu. Medentika implantai gaminami iš šalto lydimo 4 laipsnio titano, kuris ilgą laiką buvo laikomas premium klasės implantų lydynio standartu (iki Straumann sukurto Roxolid lydinio). Implanto pavirškaus šerpėtumas sukuriamas ėsdinant jį rugštimi. Implanto forma agresyvesnė, turi savisriegos elementų. Implantas turi puikų kainos ir kokybės santykį.

Tad nepamirškite, kad implantai yra vienas saugiausių sprendimų, prigyjimas yra 96-100%. Implanto prigyjimą lemia keletas faktorių: burnos higiena, žmogaus genetika, dantenų bei kaulo storis, bei gydytojo profesionalumas. Labai svarbu pasirinkti kokybišką implantą- taip jūs padidinate prigyjimo tikimybę. Visada pagalvokite, kokį implantą renkatės, ar pigiausia yra geriausia?

Mūsų teikiamos paslaugos

Woman receiving a dental treatment

Terapija

„VDV odontologijos klinikoje“ teikiamos kvalifikuotos terapijos pa...

Daugiau
protezavimas

Protezavimas

Tai dantų ir jų eilių defektų atkūrimas. Pagrindiniai protezavimo...

Daugiau
odontologo konsultacija klaipedoje

Implantacija

  Mūsų klinikoje teikiamos implantacijos paslaugos, implantuojame k...

Daugiau
ms-blog_losing-baby-teeth

Vaikų dantų priežiūra

Klinikoje visada yra laukiami ir patys mažiausi pacientai. Mūsų sp...

Daugiau
burnos higiena

Profesionali burnos higiena

VDV odontologijos klinikoje atliekama profesionali burnos higiena. Pro...

Daugiau
teeth-whitening-gel

Dantų balinimas

Ne kiekvienam lemta iš prigimties puikuotis sveikais ir baltais danti...

Daugiau

Registracija: Tel.:  +370 (46) 314 442
Mob. tel. +370 (652) 15152