labo

Mūsų klinikoje senas tradicijas turi dantų technikų laboratorija. Mes dirbame jau nuo 1999 m. Dirbame jau šešioliktus metus, žengiame koja kojon su technikos naujovėmis, su pažangiomis technologijomis. Paskutiniais metais sėkmingai taikome praktikoje AmannGirrbach CAD/CAM sistemą, kuri įgalina protezų kokybę bei tikslumą priartinti prie 100%.

Metalo keramikos vainikėlis

danties protezas, kurio vidinė dalis pagaminta iš metalo, o viršutinė dalis iš keramikos.

Metalo keramikos vainikėlis ant implanto

protezas, gaminamas ant įsriegto implanto. Pirmiausia gamybos procese yra naudojama individuali titano bazė, ant kurios yra “užkepama” keramika.

Cirkonio keramikos vainikėlis

protezas gaminamas iš cirkonio keramikos. Šiai dienai tai patvariausias, estetiškiausias, geriausiai praleidžiantis šviesą protezas. Vidinė protezo dalis yra modeliuojama ir frezuojama CAD/CAM sistemos pagalba, ant viršaus “kepamas” cirkonio vainikėlis.

Cirkonio keramikos vainikėlis ant implanto

protezas gaminamas iš cirkonio keramikos. Šiai dienai tai patvariausias, estetiškiausias, geriausiai praleidžiantis šviesą protezas. Vidinė protezo dalis yra modeliuojama ir frezuojama CAD/CAM sistemos pagalba, ant viršaus “kepamas” cirkonio vainikėlis. Kada protezas yra gaminamas ant implanto yra reikalinga papildoma atramėlė. Gaminant cirkonio keramikos vainikėlį yra gaminama individuali cirkonio atrama, ant kurios yra frezuojamas vainikėlis.

Keraminis užklotas

presuotos keramikos užklotas, gaminamas ant karščiui atsparaus modelio. Tai labai tiksli didelė plomba, tačiau keliolika kartų stipresnė bei patvaresnė, nei paprasta plomba, kuri dedam žmogui odontologo kabinete. Užklotas yra gaminamas laboratorijoje, pasitelkiant naujausias technologijas, modeliuojama ir frezuojama CAD/CAM sistemoje.

Individuali titaninė atrama

titano metalo atrama, gaminama dantų technikų laboratorijoje pagal kiekvieno paciento gleivinės bei dantų situaciją. Modeliuojama ir frezuojama CAD/CAM sistemoje. Aukščiausios kokybės tikslumas.

Individuali cirkonio atrama

cirkonio atrama, gaminama dantų technikų laboratorijoje pagal kiekvieno paciento gleivinės bei dantų situaciją. Modeliuojama ir frezuojama CAD/CAM sistemoje. Aukščiausios kokybės tikslumas.

Bemetalės keramikos laminatė

tai protezas, kuriuo dažniausiai dengiami priekiniai dantys. Tai labai plonos “plokštelės”, kurios yra klijuojamos ant paruošto nušlifuoto danties.

Lietas metalinis vainikėlis

metalinis chromkobalto vainikėlis, pagamintas laboratorijoje, cementuojamas ant nušlifuoto danties.

Lanko atraminis protezas su kabliukais

protezas gaminamas iš metalo konstrukcijos, atstatančios dantų lanką, bei specialios plastmasės, imituojančios gleivinę bei plastmasinių dantų, kurie yra įliejami į plastmasę, vietoj trūkstamų nuosavų dantų. Šis protezas kabliukais tvirtinamas prie nuosavų dantų.

Lanko atraminis protezas su priedėliu

protezas gaminamas iš metalo konstrukcijos, atstatančios dantų lanką, bei specialios plastmasės, imituojančios gleivinę bei plastmasinių dantų, kurie yra įliejami į plastmasę, vietoj trūkstamų nuosavų dantų. Šis protezas prie nuosavų dantų tvirtinamas specialiais užraktais, kurių yra galimi įvairūs variantai.

Plokštelė

plastmasinis protezas, imituojantis dantis, kuris gali būti skirtingų tipų: kosmetinė plokštelė– tai kai atstatomi tik keli trūkstami dantys (iki 3 vnt.); dalinė– kai yra likęs bent vienas nuosavas dantis burnoje, bei pilna viso žandikaulio plokštelė, kai nėra nei vieno danties žandikaulyje.

Plokštelės perbazavimas

protezo korekcija, kai papildomai pagal jūsų gleivinę yra daromas plastmasės papildymas. Rekomenduojama daryti mažiausiai kartą per metus, kad protezas tarnautų ilgiau.

Laikinas vainikėlis

tai laikinas plastmasinis protezas, kol bus pagamintas nuolatinis. Dabar yra galimybė rinktis: protezą jums gali pagaminti gydytojas tiesiog jūsų vizito metu, arba plastmasinis vainikėlis gali būti išfrezuotas CAD/CAM aparate- pastarasis bus tikslesnis ir gali būti nešiojamas ilgesnį laiką, pvz. kol sugyja dantenos, ar pagaminamas protezas.

Laikinas vainikėlis ant implanto

tai laikinas plastmasinis protezas ant implanto, kol bus pagamintas nuolatinis. Dabar yra galimybė rinktis: protezą jums gali pagaminti gydytojas tiesiog jūsų vizito metu, arba plastmasinis vainikėlis gali būti išfrezuotas CAD/CAM aparate- pastarasis bus tikslesnis ir gali būti nešiojamas ilgesnį laiką, pvz. kol sugyja, ar susiformuoja po implantacijos dantenos, prieš protezavimą.

Individualus šaukštas

tai kiekvienam pacientui gaminamas šaukštas, kad būtų galima nuimti tikslų atspaudą. Tai yra tarsi pirmas etapas plokštelių gamyboje.

Kieta kappa

tai plastmasinis individualiai pagamintas gaminys, skirtas apsaugoti dantis nuo dilimo, taip gali būti naudojamas žandikaulio sąnario relaksacijai nakties miego metu. Kietos kapos gaminamos ir ortodontinio gydymo metu, siekiant išlaikyti dantų stabilumą.

Minkšta kappa

tai plastmasinis individualiai pagamintas gaminys, skirtas dantų balinimui namuose nakties miego metu.

Kultinis įklotas

metalinis lietas kaištis, įdedamas į danties šaknį, jos sutvirtinimui ir atstatymui.

Jei sąraše neradote jus dominančio protezo, susisiekite su mumis. Mūsų telefonus rasite “Kontaktų” puslapyje.

Registracija: Tel.:  +370 (46) 314 442
Mob. tel. +370 (652) 15152