info

BioHpp – stipriausia medžiaga odontologijoje.

BioHPP- tai stipriausia medžiaga odontologijoje, savo sudėtyje neturinti metalo. Jos elastingumas labai panašus į žmogaus žandikaulio eleastingumą, todėl puikia dalyvauja kramtyme. 

Plačiau
biohpp2

Sėkmės istorija: kartais būna ir taip

Mūsų klinikos laboratorija atlieka protezų gamybos darbus ir kitoms klinikoms, bei odontologiniams kabinetams. Iš merginą gydančio gydytojo gavome leidimą parodyti laboratorijoje atliktą darbą. 

Plačiau
Po2

Sėkmės istorija

Norime pasidalinti viena sėkmės istorija, bent jau taip norėtume ją pavadinti. Į mūsų kliniką kreipėsi jauna moteris, kuri nuo jaunystės turėjo problemą su vienu priekiniu dantimi. 

Plačiau
danties implantacija klaipeda

9 įdomūs faktai apie dantis ir odontologiją

Ką įdomaus galima sužinoti apie dantis ar odontologiją? Juk dantys mus „lydi“ visą gyvenimą, o odontologo kabineto mieliau visai išvengtume. Pabandykime pažvelgti į tai šiek tiek plačiau.

Plačiau
faktai apie dantis

Odontologijos pažanga

Per daugelį metų odontologija pažengė ypač toli. Tai nebėra vien mokslas apie dantų gydymą. Šiandien galima anksti nustatyti dantų ligas, atrandami nauji būdai jas gydyti, bendradarbiaujama net tiriant nusikaltimus. Atrastas glaudus ryšys tarp dantų sveikatos ir viso žmogaus kūno, kas leidžia artimiau pažinti mūsų anatomiją bei efektyviau nustatyti ir gydyti ligas.

Plačiau
odontologijos pazanga

Laminatės

Tai labai plonos, dirbtinės medžiagos plokštelės, klijuojamos prie paruošto danties paviršiaus, pacientui gaminamos individualiai. Laminatės gali būti naudojamos siekiant atstatyti nusidėvėjusius, patamsėjusius dantis, norint pašalinti įvairių dantų traumų pasekmes.

Plačiau
laminates

Kalėdinė akcija

Būk gražus per Kalėdas- pasipuošk balta šypsena!

Mūsų klinikoje šventinė akcija: profesionali burnos higiena ir dantų balinimas su Easywhite Office sistema tik už 150 Eurų (vertė 210 Eurų). Pasipuošk, sutaupyk, dalyvauk loterijoje ir laimėk. Daugiau informacijos Facebook paskyroje apie vykstančią loteriją.

dantis

Registracija: Tel.:  +370 (46) 314 442
Mob. tel. +370 (652) 15152